O NAS

Kim jesteśmy?
FA-logo-150

Fresh Art przełamuje granice projektowania i komunikacji, tworząc świeże spojrzenie na Twój biznes!

Realizujemy zadania z zakresu projektowania graficznego, projektowania i tworzenia stron internetowych oraz reklamy w internecie i mediach społecznościowych, identyfikacji wizualnej firm i marek, prezentacji multimedialnych i wideo.

Fresh Art

W swojej pracy wykorzystujemy ponad 10-letnie doświadczenie, które zdobywaliśmy w branży reklamy i nowych mediów w Polsce i za granicą. Wykonywane przez nas projekty cechuje solidność. Wyznajemy ideę “less is more” dbając przy tym aby jakość wykonania naszych usług była zawsze na najwyższym poziomie. Jesteśmy skuteczni bo doskonale znamy trendy i charakterystykę działań marketingowych.

We współpracy z naszymi klientami stawiamy na dobrą komunikację. Na każdym etapie realizacji projektu jesteśmy w stałym kontakcie, dzięki czemu klient ma pełną kontrolę nad realizowanym przez nas zadaniem. Dbamy również o stały rozwój zawodowy i podążamy w swojej pracy za aktualnymi trendami w dziedzinie projektowania graficznego i nowych, internetowych technologii oraz reklamy w internecie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zobacz czym się zajmujemy.